КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 вересня 2011 р. N 1025

Київ

Деякі питання будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі Закарпатської області

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення проектно-кошторисної документації та початку робіт з будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі Закарпатської області, що додається.

2. Внести до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 р. N 334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків" (Постанова N 334) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 24, ст. 999, N 35, ст. 1440, N 44, ст. 1785, N 46, ст. 1884) такі зміни:

1) у підпункті 3:

в абзаці першому цифри "70404,3" замінити цифрами "60404,3";

абзац шостий виключити;

доповнити пункт підпунктом 20 такого змісту:

"20) Закарпатській обласній державній адміністрації - 10000 тис. гривень для розроблення проектно-кошторисної документації та початку робіт з будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі Закарпатської області.".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 вересня 2011 р. N 1025

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення проектно-кошторисної документації та початку робіт з будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі Закарпатської області

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розроблення проектно-кошторисної документації та початку робіт з будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі Закарпатської області (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем відповідної бюджетної програми є Закарпатська облдержадміністрація, яка визначає одержувача бюджетних коштів у встановленому порядку.

3. Бюджетні кошти використовуються з метою розв'язання соціально-економічних проблем розвитку Закарпатської області і спрямовуються на розроблення проектно-кошторисної документації та початок робіт з будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території Солотвинського родовища кам'яної солі.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

5. Фінансування розробки Солотвинського родовища кам'яної солі, проектування та будівництва підземних відділень алергологічних лікарень на території родовища здійснюється відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), і Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359).

6. Видобування та використання кам'яної солі Солотвинського родовища проводяться відповідно до вимог Кодексу України про надра.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Одержувач бюджетних коштів подає щомісяця до 10 числа Закарпатській облдержадміністрації інформацію про використання бюджетних коштів для подання до 15 числа Мінфіну звіту про їх використання.

9. Складення та подання бюджетної і фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали