КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 2012 р. N 110

Київ

Деякі питання надання підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки платних послуг

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки (далі - перелік), згідно з додатком.

2. Установити, що зазначені у переліку платні послуги надаються за письмовими запитами юридичних і фізичних осіб на договірних засадах за умови, що їх надання не суперечить та не перешкоджає основній діяльності підрозділів Державної інспекції техногенної безпеки.

3. Державній інспекції техногенної безпеки разом з Міністерством надзвичайних ситуацій, Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити до 1 березня 2012 р. методику формування вартості платних послуг згідно з переліком.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 20 лютого 2012 р. N 110

ПЕРЕЛІК
платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної інспекції техногенної безпеки

1. Проведення експертизи причин виникнення пожежі та стану пожежної безпеки приладів, обладнання та продукції.

2. Розроблення проектів інженерно-технічних рішень щодо здійснення протипожежних заходів, запобігання аваріям та мінімізації їх наслідків, проведення розрахунків, пов'язаних із системами протипожежного захисту будівель і споруд, визначення шляхів евакуації, категорій виробництва стосовно вибухопожежної та пожежної безпеки.

3. Проведення випробувань з метою визначення показників пожежної небезпеки речовин, матеріалів, виробів та будівельних конструкцій, а також випробувань продукції протипожежного призначення на відповідність установленим вимогам пожежної безпеки.

4. Проведення випробувань з метою визначення вогнегасних і вогнезахисних властивостей вогнезахисних засобів і речовин, а також оброблених ними виробів, матеріалів та конструкцій.

5. Проведення перевірки технічного стану систем автоматичного пожежогасіння, пожежної сигналізації, димовидалення та інших автоматичних систем протипожежного захисту.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали