КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 2011 р. N 1083

Київ

Деякі питання утилізації боєприпасів за договорами, укладеними Державним космічним агентством у 2009 році

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити Міністерство оборони правонаступником за договорами про утилізацію боєприпасів із залученням власних коштів, укладеними у 2009 році Державним космічним агентством з виконавцями робіт з утилізації боєприпасів, у частині оплати робіт за такими договорами та реалізації продуктів утилізації.

Державному космічному агентству передати у місячний строк Міністерству оборони продукти утилізації боєприпасів, отримані на підставі договорів про їх утилізацію.

Міністерству оборони забезпечити укладення з виконавцями робіт з утилізації боєприпасів із залученням власних коштів додаткових договорів про оплату таких робіт, виконаних у 2009 - 2010 роках.

2. Установити, що кошти, отримані від реалізації продуктів утилізації боєприпасів, зазначених у пункті 1 цієї постанови, перераховуються у п'ятиденний строк виконавцями робіт до державного бюджету.

3. Міністерству оборони забезпечити проведення з виконавцями робіт розрахунків на підставі договорів про утилізацію боєприпасів із залученням власних коштів, укладених з Державним космічним агентством у 2009 році, актів виконаних робіт та додаткових договорів, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали