МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2011 року N 383/199

Деякі питання виконання програми "Зменшення біологічної загрози в Україні"

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 N 1154 "Про визначення додаткових виконавчих органів для реалізації Угоди між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки стосовно співробітництва у галузі запобігання розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", з метою належного виконання програми "Зменшення біологічної загрози в Україні", передбаченої Угодою між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки стосовно співробітництва у галузі запобігання розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї, від 29.08.2005, та для прискорення переведення у практичну площину українсько-американського співробітництва у сфері забезпечення біобезпеки установ ветеринарної медицини та внутрішньої координації виконавчих органів з усіма задіяними міністерствами і відомствами наказуємо:

1. Координацію виконання програми "Зменшення біологічної загрози в Україні" у галузі ветеринарної медицини (далі - Програма) покласти на Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів.

2. Державному науково-контрольному інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів (Головко А. М.) спільно з робочою групою, створеною наказом Національної академії аграрних наук України та Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України від 08.04.2011 N 92/11, в місячний термін розробити план реалізації Програми та щомісячно інформувати Міністерство аграрної політики та продовольства України про хід її виконання.

3. Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України та Національній академії аграрних наук України забезпечити своєчасне та ефективне виконання плану реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням наказу залишаємо за собою.

 

Міністр аграрної політики та
продовольства України

М. В. Присяжнюк

Президент Національної академії
аграрних наук України

М. Д. Безуглий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали