КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 серпня 2011 р. N 901

Київ

Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг, що додається.

2. Дозволити Міністерству надзвичайних ситуацій передбачати у договорах про надання юридичних послуг умову щодо попередньої оплати в розмірі 30 відсотків їх вартості на строк до кінця року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 10 серпня 2011 р. N 901

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МНС.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на проведення розрахунків з міжнародними експертами за надання юридичних послуг.

4. Закупівля послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

6. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Головний розпорядник бюджетних коштів подає щомісяця до 5 числа Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали