КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 липня 2011 р. N 1136

Київ

Деякі питання збирання, заготівлі та утилізації зношених шин

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства екології та природних ресурсів щодо визначення Міністерством за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі мінімального розміру плати за послуги з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин.

2. Установити, що підприємства, установи та організації, які виробляють та/або імпортують шини для транспортних засобів закодами товарних категорій 4011, 4012, 4013 (включаючи всі підкатегорії) згідно з УКТЗЕД, внаслідок використання яких утворюються зношені шини, зобов'язані самостійно відповідно до законодавства забезпечити подальше збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин або укласти договори про виконання робіт з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з урахуванням встановленого мінімального розміру плати за послуги з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з уповноваженим підприємством, що належить до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів, або суб'єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію.

3. Міністерству екології та природних ресурсів у місячний строк разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Державною митною службою затвердити порядок збирання, заготівлі та утилізації зношених шин і здійснення відповідного контролю.

4. Державній митній службі подавати щомісяця Міністерству екології та природних ресурсів і Державній екологічній інспекції інформацію про митне оформлення зазначених у пункті 2 цієї постанови шин (крім товарів гуманітарної і технічної допомоги) з метою здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, які виробляють в Україні шини або імпортують їх, вимог цієї постанови.

5. Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству інфраструктури, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям сприяти в межах визначених законодавством повноважень залученню інвестицій у розвиток системи збирання, заготівлі та утилізації зношених шин у регіонах, створення відповідних потужностей і впровадження новітніх технологій поводження із зношеними шинами.

6. Міністерству екології та природних ресурсів і Державній екологічній інспекції забезпечити контроль за дотриманням зазначеними в пункті 2 цієї постанови підприємствами, установами та організаціями вимог цієї постанови шляхом проведення аналізу стану справ, пов'язаних із збиранням, заготівлею та утилізацією зношених шин.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали