ДОМОВЛЕНІСТЬ

Офіційний переклад.

Цей документ підготовлено та погоджено відповідно до частини 5.1 Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з матеріально-технічного забезпечення і обслуговування (ОМТЗО) про утилізацію стрілецької зброї й легких озброєнь, звичайних боєприпасів та протипіхотних мін типу ПФМ-1 () (далі - Імплементаційна угода).

Україна та Агентство НАТО з технічного обслуговування та постачання домовляються, що такі елементи будуть звільнені від будь-яких тарифів, зборів, мита, митних зборів, імпортного або експортного мита й інших податків і зборів, які накладаються Україною або від її імені на товари, обладнання, техніку та будь-яке інше майно, а також послуги, які надаються та використовуються в рамках Імплементаційної угоди ():

- будь-які товари, обладнання, техніка та будь-яке інше майно, а також послуги, пов'язані з утилізацією стрілецької зброї й легких озброєнь, звичайних боєприпасів та протипіхотних мін типу ПФМ-1, яка здійснюється в рамках програми Трастового фонду НАТО "Партнерство заради миру" в Україні.

Зазначений вище перелік не є виключним і тлумачитиметься в широкому значенні.

 

Від імені Міністерства оборони
України

Від імені представництва Агентства
НАТО з технічного обслуговування
та постачання в Україні

В. П. Омельянчук

В. Л. Литвинчук

Заступник Міністра оборони
України - керівник апарату

Керівник проекту Агентства НАТО
з технічного обслуговування
та постачання в Україні

(Підпис)
(Печатка)

(Підпис)
(Печатка)
08.08.2011

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали