ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Доручення щодо недопущення негативних тенденцій на фінансових ринках України, забезпечення стабільності фінансової системи держави та мінімізації впливу на вітчизняну економіку процесів, що відбуваються на міжнародних фінансових ринках

З метою недопущення негативних тенденцій на фінансових ринках України, забезпечення стабільності фінансової системи держави та мінімізації впливу на вітчизняну економіку процесів, що відбуваються на міжнародних фінансових ринках:

М. АЗАРОВУ
С. АРБУЗОВУ

1. Оцінити ситуацію на фінансових ринках України, зокрема вплив негативних тенденцій, які відбуваються на міжнародних ринках, на ринки України, та забезпечити моніторинг відповідних процесів.

Термін - постійно

2. Невідкладно розробити узгоджений план заходів щодо запобігання негативним наслідкам нестабільної ситуації на світових фінансових ринках, який, зокрема, має бути спрямований на зменшення доларизації економіки, заміщення імпорту товарами вітчизняного виробництва, підвищення привабливості безготівкових розрахунків.

Термін - до 19 серпня 2011 року

3. Посилити взаємодію Національного банку України та Уряду, зокрема щодо проведення узгодженої політики, спрямованої на забезпечення економічного зростання в Україні.

Термін - постійно

С. АРБУЗОВУ

1. Ужити дієвих заходів, у тому числі опрацювати питання щодо доцільності удосконалення нормативно-правових актів з питань здійснення валютообмінних операцій, з метою недопущення зловживань на валютному ринку України.

Термін - до 1 вересня 2011 року

2. Опрацювати питання та ухвалити рішення щодо проведення центральним банком комплексу заходів, спрямованих на стимулювання кредитних операцій комерційними банками реального сектору економіки.

Термін - до 1 вересня 2011 року

Д. ТЕВЕЛЄВУ

Провести аналіз діючих нормативно-правових актів та у разі доцільності внести до них зміни з урахуванням нестабільної цінової ситуації на світових фондових ринках з метою недопущення дестабілізації вітчизняного фондового ринку.

Термін - до 1 вересня 2011 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

12 серпня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали