КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 серпня 2011 р. N 973

Київ

Питання виділення коштів для фінансування заходів з деодорації на спорудах Бортницької станції аерації

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо виділення Київській міській державній адміністрації за рахунок понадпланових надходжень до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2011 році коштів у сумі 15 млн. гривень як субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів з деодорації на спорудах Бортницької станції аерації.

2. Міністерству фінансів забезпечити визначення бюджетної програми, закріплення за нею кодів програмної та функціональної класифікації видатків і кредитування бюджету та внесення змін до розпису державного бюджету.

3. Київській міській державній адміністрації:

повернути після закінчення бюджетного періоду залишки невикористаних бюджетних коштів до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища;

забезпечити цільове використання бюджетних коштів та подати до 20 січня 2012 р. Міністерству фінансів і Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цією постановою.

4. Внести зміну до абзацу п'ятого пункту 4 Положення про Державний фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 634 (Офіційний вісник України, 1998 р., N 19, ст. 692; 2006 р., N 15, ст. 1080; 2010 р., N 70, ст. 2511), замінивши слова "поточного року, може" словами "поточного року, а також понадпланові надходження до Фонду можуть".

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали