ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України05.03.2012 N 369/5 (Положення N 369/5)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
6 березня 2012 р. за N 376/20689

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак "За відзнаку в службі"

I. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак "За відзнаку в службі" є відомчою заохочувальною відзнакою Державної пенітенціарної служби України.

1.2. Нагрудним знаком "За відзнаку в службі" нагороджуються особи начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України за досягнення високих показників у службі, особисту ініціативу, сміливість і самовіддані дії, виявлені при виконанні службового обов'язку, які прослужили в Державній кримінально-виконавчій службі України не менше 5 років (у календарному обчисленні).

1.3. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "За відзнаку в службі" один раз.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі"

2.1. Порушення клопотання про нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі" здійснюється заступниками Голови, начальниками структурних підрозділів апарату Державної пенітенціарної служби України, начальниками управлінь (відділів) Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, областях, місті Києві та Київській області, керівниками навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - особа, яка порушила клопотання про нагородження).

2.2. Нагородні матеріали заслуховуються на загальних зборах персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

2.3. Особи, які порушили клопотання про нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі", на представленого до нагородження складають нагородний лист встановленого зразка в двох примірниках. Перший примірник нагородного листа подається кадровою службою апарату Державної пенітенціарної служби України на розгляд колегії Державної пенітенціарної служби України. Другий примірник нагородного листа залишається на зберіганні в кадровій службі органу чи навчального закладу, начальником (керівником) якого порушено клопотання про нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі".

2.4. Про нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі" видається наказ Державної пенітенціарної служби України.

III. Порядок вручення нагрудного знака "За відзнаку в службі"

3.1. Нагрудний знак "За відзнаку в службі" вручається в урочистій обстановці Головою Державної пенітенціарної служби України або за його дорученням особою, яка порушила клопотання про нагородження.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком "За відзнаку в службі", видається посвідчення за підписом Голови Державної пенітенціарної служби України та одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на оплату праці, передбачених в кошторисі апарату Державної пенітенціарної служби України.

Облік і реєстрацію нагороджень нагрудним знаком "За відзнаку в службі" забезпечує кадрова служба апарату Державної пенітенціарної служби України.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу або навчального закладу, начальником (керівником) якого порушено клопотання про нагородження нагрудним знаком "За відзнаку в службі", здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

3.4. Про вручення нагрудного знака "За відзнаку в службі" складається протокол, який зберігається в кадровій службі апарату Державної пенітенціарної служби України.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака "За відзнаку в службі"

4.1. Нагрудний знак "За відзнаку в службі" носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них, за наявності нагрудного знака "Почесний працівник Державної кримінально-виконавчої служби України" - після нього.

4.2. Втрачений нагрудний знак "За відзнаку в службі" та посвідчення до нього повторно не видаються.

 

Директор Департаменту
взаємодії з органами влади
Міністерства юстиції України

О. В. Зеркаль

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали