ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України10.02.2012 N 71 (Положення N 71)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2012 р. за N 342/20655

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчу заохочувальну відзнаку Міністерства соціальної політики України - нагрудний знак "За сумлінне батьківство"

I. Загальні положення

1.1. Нагрудний знак "За сумлінне батьківство" (далі - нагрудний знак) є відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства соціальної політики України.

1.2. Нагрудним знаком нагороджуються матері та батьки (або один з батьків), батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, опікуни (піклувальники), прийомні батьки за значний внесок у виховання дітей у сім'ї, збереження та розвиток сімейних традицій, підвищення рівня духовних, моральних цінностей й авторитету української родини.

1.3. Особа може бути нагороджена нагрудним знаком "За сумлінне батьківство" один раз.

II. Порядок представлення до нагородження нагрудним знаком

2.1. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється відкрито.

2.2. Подання про нагородження вносять на ім'я Міністра заступники Міністра, керівники структурних підрозділів апарату Міністерства за погодженням із заступником Міністра відповідно до розподілу обов'язків, керівники Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, служб у справах дітей, структурних підрозділів сім'ї, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та відповідних органів громадських організацій, визначених їх статутними положеннями.

2.3. У поданні зазначаються заслуги осіб, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження. До подання додаються:

біографічна довідка, засвідчена підписом керівника суб'єкта подання та скріплена печаткою;

інформація про досягнення, у якій зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання щодо нагородження.

2.4. Подання про нагородження нагрудним знаком, які вносяться з нагоди державного, професійного свята, ювілею особи, вносяться не пізніше ніж за місяць до відповідної дати.

2.5. Наступне нагородження іншою відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства можливе не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження.

2.6. Про нагородження нагрудним знаком видається наказ Міністерства.

2.7. У разі порушення вимог цього Положення подання разом з матеріалами повертається суб'єкту подання.

2.8. Працівникам апарату Міністерства у зв'язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою одноразово виплачується премія, розмір якої встановлюється наказом щорічно на поточний рік з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в кошторисі апарату Міністерства.

Працівникам органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій у зв'язку із нагородженням відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства може виплачуватися премія з урахуванням видатків на преміювання, передбачених в їх кошторисах.

III. Порядок вручення нагрудного знака

3.1. Нагрудний знак вручається в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням одним із заступників Міністра, керівниками структурних підрозділів апарату Міністерства, Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь праці та соціального захисту населення обласних, Київської міської, Управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державних адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства, та громадських організацій, членом якої є нагороджена особа.

Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат тощо.

3.2. Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Міністра. Облік нагороджень нагрудним знаком забезпечує Управління кадрового забезпечення центрального апарату Міністерства.

3.3. В особовій справі та трудовій книжці нагородженого кадрова служба органу державної влади, підприємства, установи, організації, де працює нагороджений, здійснює відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.

IV. Порядок носіння і зберігання нагрудного знака

4.1. Нагрудний знак носять на правому боці грудей і за наявності державних нагород України розміщують нижче них.

4.2. Втрачений нагрудний знак та посвідчення до нього повторно не видаються.

 

Начальник Управління
кадрового забезпечення

В. Карастоянова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали