ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Дев'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16.06.2011 р. N 204

Про акредитацію засобів масової інформації

Відповідно до статей 25, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 3 Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", частини восьмої статті 6 Регламенту Чернівецької міської ради VI скликання, на підставі протоколу постійної комісії міської ради з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики від 22 квітня 2011 року щодо розгляду заяв, поданих засобами масової інформації, з метою повного та всебічного висвітлення діяльності Чернівецької міської ради та її виконавчих органів, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Акредитувати для висвітлення діяльності Чернівецької міської ради та її виконавчих органів наступні засоби масової інформації:

1.1. Друковані засоби масової інформації: "Свобода слова", "Буковина", "Чернівці", "Час", "Версії", "Буковинська правда", "Молодий буковинець", "Зоріле Буковиней", "Україна молода", "Доба", "Буковинське віче", "Погляд", "Свобода Буковини", "Точка опори".

1.2. Телерадіокомпанії та інтернет-видання: Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія, телерадіокомпанія "А.С.С.", Товариство з обмеженою відповідальністю "Міська телерадіокомпанія "Чернівці", Чернівецька асоціація комерційної телекомпанії "ТВА", інтернет-канал "ВТемі.ком", інформаційне агентство "Західна інформаційна корпорація", "Перше чернівецьке незалежне інформаційне агентство "ЗАН (Платинова Буковина)", знімальна група телеканалу "Інтер", УНІАН (власний кореспондент), Національна радіокомпанія України у Чернівецькій області (власний кореспондент).

2. Засоби масової інформації акредитуються на весь період повноважень Чернівецької міської ради VI скликання.

3. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає опублікуванню в газеті "Чернівці" та розміщенню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу інформації міської ради Вишневську І. М.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики.

 

Секретар Чернівецької міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали