ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2011 р. N 285

Про аналіз проходження в області опалювального сезону 2010/11 року та визначення заходів щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу та об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року

Аналіз роботи господарського комплексу області під час опалювального сезону 2010/11 року свідчить про те, що органи місцевого самоврядування в цілому забезпечили підготовку об'єктів житлово-комунального господарства до зими.

Виконано роботи з введення в експлуатацію модульних газових котелень у м. Каховці та с. Стара Збур'ївка Голопристанського району, проведено аварійно-відновлювальні роботи 5,4 км каналізаційних колекторів у м. Херсоні, відремонтовано 0,07 км самопливного каналізаційного колектора у м. Каховці. Своєчасно було укладено договори з ДК "Газ України" щодо постачання природного газу на підприємства теплоенергетики. Разом з НАК "Нафтогаз України" розв'язано нагальні проблеми функціонування ПАТ "Херсонська ТЕЦ", створено відповідні запаси резервного палива, необхідних матеріалів та обладнання. Своєчасне прийняття організаційних рішень дало можливість розпочати опалювальний сезон на два тижні раніше ніж в останні роки.

За рахунок державних коштів виконано ремонт 36 будинків ОСББ, 18 ліфтів у будинках ОСББ та 45 ліфтів комунальної власності на загальну суму 6,88 млн. грн.

Рівень розрахунків усіх споживачів за послуги з теплопостачання, надані протягом опалювального сезону 2010/11 року, станом на 1 березня 2011 року склав 75 %, що на 27 % більше ніж за відповідний період минулого року, а розрахунки за спожиту електроенергію - понад 100 %.

Тиск газу у розподільчих системах області в основному підтримувався на рівні, що забезпечував стабільну і безаварійну роботу всіх ГРП та ШРП в автоматичному режимі.

У 2010 році на капітальний ремонт житлового фонду з місцевих бюджетів було передбачено та освоєно лише 6,08 млн. грн., що становить близько 3 % від потреби. Виконано капітальний ремонт тільки у 68 будинках. Недостатнє фінансування призводить до погіршення технічного стану житлового фонду.

Не завершено роботи з розробки оптимізованих схем теплопостачання в містах Херсоні, Голій Пристані, Новій Каховці, Цюрупинську та Бериславі, а саме: відсутнє погодження їх з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Не було приділено достатню увагу підготовці магістральних теплових мереж та внутрішньобудинкових систем, особливо ПАТ "Херсонська ТЕЦ".

З початку опалювального періоду не отримували теплоносій близько 10 % житлових будинків м. Херсона. Через несвоєчасну підготовку внутрішньобудинкових систем житловими організаціями 68 будинків не були готові прийняти до початку опалювального сезону теплоносій від МКП "Херсонтеплоенерго". Це у свою чергу вплинуло на фінансовий стан підприємств.

Протягом опалювального сезону мали місце випадки відключення абонентів від газопостачання в містах Генічеську та Каховці у зв'язку з різким зниженням температури повітря і, як наслідок, зменшенням тиску в системі газопостачання.

На початку опалювального періоду не в повному обсязі було заготовлено тверде паливо для закладів соціальної сфери. Із запізненням проведено тендерні процедури по придбанню палива для закладів освіти та науки у Верхньорогачицькому, Іванівському, Нижньосірогозькому та Скадовському районах.

По м. Херсону заборгованість комунальних підприємств за спожитий природний газ складає:

- МКП "Херсонтеплоенерго" - 32,5 млн. грн.;

- ПП "Херсонтеплогенерація" - 1,7 млн. грн.;

- ДП "Теплотехсервіс" ЗАТ "Теплотехніка" - 0,4 млн. грн.;

- ПАТ "Херсонська ТЕЦ" - 42,0 млн. грн.

Враховуючи недоліки, виявлені під час проходження опалювального сезону 2010/11 року, з метою створення належних умов для сталої роботи об'єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2011/12 року, керуючись статтею 6, пунктом 8 статті 16, пунктом 2 статті 20, пунктами 1, 9 частини першої та частиною третьою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати недостатньою роботу Херсонського міського голови Сальдо В. В. та Цюрупинського міського голови Плотнікова В. Ф. стосовно забезпечення опалення житлових будинків та об'єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2010/11 року.

2. Затвердити заходи щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2011/12 року (додаток 1).

3. Утворити комісію з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року в складі згідно з додатком 2.

4. Затвердити положення про комісію з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року (додаток 3).

5. Покласти персональну відповідальність за своєчасну та якісну підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, безумовне виконання затверджених цим розпорядженням заходів на голів районних державних адміністрацій, міських голів, керівників обласних управлінь і служб, підприємств, організацій та установ.

6. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення:

6.1. У двотижневий термін розглянути підсумки проходження опалювального сезону 2010/11 року та затвердити плани заходів, графіки підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року.

6.2. Забезпечити:

- завершення до 20 вересня 2011 року підготовки об'єктів житлово-комунального господарства з урахуванням вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Мінпаливенерго та Мінжитлокомунгоспу від 10 грудня 2008 року N 620/378;

- проведення 100-відсоткових розрахунків за спожитий природний газ підприємствами комунальної теплоенергетики до 1 вересня 2011 року;

- укладання до 1 жовтня 2011 року керівниками підприємств теплоенергетики договорів на постачання природного газу.

7. Бериславській, Голопристанській, Цюрупинській районним державним адміністраціям, Херсонському та Новокаховському міськвиконкомам до 1 липня 2011 року, згідно з вимогами Закону України "Про теплопостачання", завершити роботи щодо розроблення оптимізованих схем теплопостачання міст Берислава, Голої Пристані, Цюрупинська, Херсона та Нової Каховки і надати їх на погодження до Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства України.

8. Комісії з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року забезпечити координацію діяльності районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, підприємств, організацій і установ незалежно від відомчого підпорядкування і форм власності з питань, що належать до компетенції цієї комісії, згідно з планом роботи.

9. Виконавцям завдань та заходів, визначених даним розпорядженням, інформувати у встановлені строки управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

10. Управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації узагальнювати інформацію щодо реалізації передбачених цим розпорядженням завдань та заходів і надавати її у визначені терміни обласній державній адміністрації.

11. Вважати виконаними та зняти з контролю розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 квітня 2010 року N 338 "Про аналіз проходження в області опалювального сезону 2009/10 року та визначення заходів щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу та об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року" та від 27 вересня 2010 року N 811 "Про готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року".

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 1
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N 285

ЗАХОДИ
щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2011/12 року

Житлово-комунальне господарство

1. Створити у повному обсязі необхідний запас усіх видів палива, у тому числі резервного, для роботи опалювальних котелень в осінньо-зимовий період та забезпечити ним соціально-побутову сферу і населення згідно з розрахунковою потребою.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, теплопостачальні підприємства області

До початку опалювального сезону

2. Забезпечити виконання першочергових робіт у тепловому господарстві згідно із затвердженими графіками, у тому числі:

- виконати реконструкцію та капітальний ремонт 8 котелень, 10,2 км теплових мереж;

- провести поточні ремонти 66 котелень, 83 теплопунктів та 306,664 км теплових мереж.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, теплопостачальні підприємства області, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

До 1 жовтня 2011 року

3. Підготувати до початку осінньо-зимового періоду 17 водопровідних та 73 каналізаційні насосні станції, 461 свердловину та 14 очисних каналізаційних споруд, а також провести капітальний ремонт 12,5 км водопровідних та 8,5 км каналізаційних мереж.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

До 1 жовтня 2011 року

4. Забезпечити комплексну підготовку до зими 3561 житлової будівлі та їх здачу за паспортами готовності. Провести ремонти 224 покрівель, 908 внутрішньобудинкових систем центрального опалення (з гідравлічним випробуваннями), 308 систем гарячого водопостачання.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, житлово-комунальні підприємства, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

До 1 жовтня 2011 року

5. Привести до належного стану димові та вентиляційні канали внутрішньобудинкових систем газопостачання. Забезпечити укладання договорів зі спеціалізованими підприємствами газового господарства на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

До 20 вересня 2011 року

6. Здійснити позачергові огляди технічного стану газопроводів, ущільнення вводів інженерних комунікацій у підвалах житлових будинків.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 20 вересня 2011 року

7. Здійснювати контроль за улаштуванням систем індивідуального опалення в житлових будинках, зокрема з використанням газових котлів і водонагрівачів, та вживати заходів у разі виявлення незаконного встановлення газових пристроїв з обов'язковим притягненням винних до відповідальності.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

8. Активізувати претензійно-позовну роботу з усіма категоріями споживачів, у тому числі з населенням, у частині погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, посилити роз'яснювальну роботу з населенням щодо необхідності своєчасної та повної оплати за надані житлово-комунальні послуги.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

9. Відновити робочий стан 60 артезіанських свердловин.

Райдержадміністрації, асоціація "Херсонсількомунсервіс"

До 1 жовтня 2011 року

Тепло-, електроенергетика

1. Забезпечити виконання капітальних ремонтів і технічного обслуговування обладнання електричних мереж, устаткування і споруд.

ПАТ "ЕК "Херсонобленерго"

До 25 жовтня 2011 року

2. Здійснювати посилений контроль за підтриманням робочого стану основного і допоміжного обладнання електроустановок та пристроїв резервного живлення виробничих баз, аварійного запасу матеріалів, чергової техніки на випадок ліквідації аварійних відключень.

ПАТ "ЕК "Херсонобленерго"

Постійно

3. Виконати відновлення теплової ізоляції на трубопроводах тепломереж протяжністю 2,4 км та ремонт 1,5 км теплових мереж.

ПАТ "Херсонська ТЕЦ"

До 15 листопада 2011 року

4. Виконати капітальний ремонт котла N 6, режимну наладку котлів N 4 та N 7.

ПАТ "Херсонська ТЕЦ"

До 1 жовтня 2011 року

5. Провести капітальний ремонт СН N 7.

ПАТ "Херсонська ТЕЦ"

До 1 жовтня 2011 року

6. Виконати капітальний ремонт засувок, конденсатних насосів N 1 та N 2 мазутонасосної, мостового крану другої черги, заміну дренажного бака N 1.

ПАТ "Херсонська ТЕЦ"

До 1 жовтня 2011 року

7. Встановити прилади обліку технічної води на трубопроводах першої та другої ниток.

ПАТ "Херсонська ТЕЦ"

До 1 жовтня 2011 року

8. Підготувати та утримувати в робочому стані автономні джерела живлення, забезпечити їх пальним для своєчасного включення у роботу в разі припинення енергопостачання.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, структурні підрозділи обласної державної адміністрації

До початку опалювального сезону

Газове господарство

1. Розробити графіки переведення промислових підприємств на резервні види палива при похолоданні в осінньо-зимовий період 2011/12 року.

Управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації, ВАТ "Херсонгаз"

До 15 вересня 2011 року

2. Виконати:

- технічне обслуговування газопроводів, що знаходяться на балансі: високого тиску - 553,94 км, середнього тиску - 1709,28 км, низького тиску - 2150,28 км, а також згідно з укладеними угодами на технічне обслуговування - 155,7 км;

- технічне обслуговування запірної арматури в газових колодязях - 502 од;

- наладку технічного обслуговування і поточний ремонт обладнання ГРП -216 од., ШРП - 636 од.

ВАТ "Херсонгаз"

До початку опалювального сезону

3. Провести планово-технічне обслуговування внутрішньобудинкового газового обладнання:

- комунально-побутових об'єктів - 5108 од.;

- об'єктів житлового фонду - 286663 од.

ВАТ "Херсонгаз"

До початку опалювального сезону

4. Здійснювати контроль за станом технічної готовності димових та вентиляційних каналів, отримати акти на їх очистку і перевірку - 65998 од.

ВАТ "Херсонгаз"

До початку опалювального сезону

Дорожньо-транспортне господарство

1. Забезпечити виконання планів ремонту й утримання автомобільних доріг загального користування, у тому числі:

- поточний ремонт та роботи з утримання доріг на суму 32,0 млн. грн.;

- облаштування тонкошарового покриття - 5,0 км;

- виконання поверхневих обробок - 5,0 км.

Служба автомобільних доріг в області, ДП "Херсонський облавтодор"

До 15 листопада 2011 року

2. Забезпечити підготовку до роботи в зимових умовах виробничих баз, снігоочисної техніки, створити 10-денний запас пального. Заготовити протиожеледну суміш, у тому числі піску - 9 тис. тонн, солі - 0,6 тис. тонн, для обробки комунальних доріг та автомобільних доріг загального користування. Укласти договори на виконання робіт.

ДП "Херсонський облавтодор", райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 1 листопада 2011 року

3. Підготувати 80 одиниць рухомого складу міськелектротранспорту, в тому числі виконати середній ремонт 7 тролейбусів, відремонтувати 3,0 км та замінити 30 опор контактної мережі.

Херсонський міськвиконком, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

До 1 листопада 2011 року

Соціальна сфера

1. Забезпечити підготовку закладів освіти до нового 2011/12 навчального року. Провести капітальні ремонти покрівель, котелень, систем опалення, водопостачання, електропостачання навчальних закладів області у межах коштів, передбачених у місцевих бюджетах.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 1 вересня 2011 року

2. Забезпечити підготовку всіх будівель, споруд, приміщень, інженерних комунікацій галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року. У разі виявлення незадовільного їх інженерно-технічного стану вжити заходів щодо приведення до робочого стану.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, управління обласної державної адміністрації: культури і туризму, охорони здоров'я, освіти і науки

До 15 жовтня 2011 року

3. Провести поточний ремонт систем опалення в інтернатних закладах, підпорядкованих Головному управлінню праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації

До 1 вересня 2011 року

4. Виконати ремонт покрівлі комунального закладу "Херсонська загальноосвітня школа-інтернат I - II ступенів ім. Т. Г. Шевченка".

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

До 1 вересня 2011 року

5. Виконати ремонт медичного та прального блоку Старозбур'ївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I - II ступенів Херсонської обласної ради.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

До 1 вересня 2011 року

6. Виконати ремонт прального блоку Старозбур'ївської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату I - II ступенів Херсонської обласної ради.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

До 1 вересня 2011 року

7. Виконати ремонт спортивного залу спеціалізованого навчально-виховного комплексу спортивного профілю "загальноосвітня школа-інтернат I - II ступенів - вище училище фізичної культури" Херсонської обласної ради.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації

До 1 вересня 2011 року

8. При наявності фінансування провести реконструкцію котельні обласного центру крові та виконати переведення закладів охорони здоров'я на автономне та електричне опалення.

Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

До 15 листопада 2011 року

9. Привести до належного технічного стану автономні джерела живлення, забезпечити їх пальним, у тому числі резервним, та пристроями автоматичного перемикання з метою своєчасного їх включення у разі припинення основного енергопостачання.

Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

До 15 листопада 2011 року

10. Провести аварійно-відновлювальні роботи газової котельні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара.

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації

До 1 жовтня 2011 року

11. Забезпечити котельні музичного училища, обласної філармонії та обласного центру народної творчості твердим паливом у достатніх обсягах.

Управління культури і туризму обласної державної адміністрації

До 1 жовтня 2011 року

Агропромисловий комплекс

Забезпечити зимівлю тваринництва громадського сектору області кормами згідно з потребою.

Усі корми передати на зберігання відповідальним особам, розробити щомісячні графіки їх використання.

Райдержадміністрації, Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

До 15 жовтня 2011 року

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 2
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N 285

СКЛАД
комісії з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року

Котенков
Василь Михайлович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Кузьмін
Віталій Вікторович

- начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Яцюк
Лариса Валентинівна

- начальник відділу розвитку комунальної інфраструктури та інженерних споруд управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Бетер
Микола Степанович

- начальник Служби автомобільних доріг в області

Верзилов
Геннадій Васильович

- начальник управління Держгірпромнагляду в області

Зангієв
Альберт Георгійович

- голова правління ВАТ "Херсонгаз"

Короленко
Віктор Миколайович

- начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

Корольова
Ірина Володимирівна

- начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації

Кулькіна
Євгенія Петрівна

- заступник начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації

Рибак
Олексій Володимирович

- голова правління ЗАТ "Облпаливо"

Носик
Анатолій Аврамович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Сафронов
Ігор Миколайович

- голова правління ПАТ "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго"

Соломоненко
Алла Василівна

- в. о. начальника територіального управління Державної інспекції з енергозбереження по області

Усік
Григорій Миколайович

- заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації

Чорний
Іван Васильович

- начальник відділу з питань паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації

Шепелєв
Ігор Олександрович

- начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

Шиліна
Євгенія Анатоліївна

- начальник Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Яременко
В'ячеслав Васильович

- перший заступник Херсонського міського голови

Ярмолюк
Валерій Петрович

- генеральний директор асоціації "Херсонсількомунсервіс".

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

Додаток 3
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
04.05.2011 N 285

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року

1. Комісія з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року (далі - Комісія) утворена з метою забезпечення виконання підготовчих заходів, спрямованих на стале функціонування життєво важливих галузей області в зазначений період.

2. Комісія утворюється у складі голови Комісії, його заступника та членів Комісії.

3. Роботою Комісії керує її голова, а в разі відсутності голови, за його дорученням - заступник голови Комісії.

4. Основними завданнями Комісії є:

- моніторинг роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, незалежно від відомчого підпорядкування і форм власності з питань організації їх діяльності для повного виконання підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду;

- надання консультативної та практичної допомоги, внесення пропозицій усім суб'єктам господарювання у вирішенні питань, що виникають у ході виконання поставлених завдань.

5. Комісія має право:

- заслуховувати на своїх засіданнях інформації та звіти керівників, відповідальних працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій;

- утворювати з метою виконання поставлених перед Комісією завдань робочі групи та залучати до участі в них працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за згодою);

- одержувати від місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності необхідну інформацію про виконання підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду;

- вносити голові обласної державної адміністрації пропозиції щодо вжиття конкретних заходів впливу до керівництва місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, з вини яких зазначена робота проводиться на неналежному рівні.

6. Формою роботи Комісії є засідання, які проводяться щомісяця згідно з планом роботи, затвердженим головою Комісії.

7. Рішення Комісії приймаються більшістю голосів і оформлюються протоколом. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні Комісії.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали