ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 15 серпня 2011 року N 773

Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види діяльності на фондовому ринку затверджених рішенням Комісії від 23.06.2006 за N 432 (зі змінами), наказую:

1. Анулювати копію ліцензії серії АВ N 483525 від 05.08.2009 р., видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (49094, Дніпропетровська обл., місто Дніпропетровськ, вулиця Набережна Перемоги, будинок 50; ідентифікаційний код юридичної особи 14360570) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів (повноваження щодо консолідації повних реєстрів власників іменних цінних паперів окремого емітента) філією "Кримське регіональне управління" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (місцезнаходження філії: 95000, Автономна Республіка Крим, м. Сімферополь, вул. Героїв Аджимушкая, буд. 1), на підставі заяви банку про анулювання відповідної копії ліцензії.

2. Виключити пункт 9 з додатка 1 до наказу Комісії від 05.08.2009 р. за N 608 "Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку", у зв'язку з анулюванням відповідної копії ліцензії.

3. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про анулювання відповідної копії ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

4. Управлінню ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів (І. Заноза) забезпечити внесення змін до ліцензійного реєстру професійних учасників фондового ринку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату О. Сахнацьку.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали