ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 6 вересня 2011 року N 851

Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до пункту 19 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види діяльності на фондовому ринку, затвердженого рішенням Комісії від 23.06.2006 за N 432 (із змінами) (далі - Порядок), наказую:

1. Анулювати копію ліцензії серії АВ N 493184 від 21.10.2009 р., видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ДЕКРА" (76005, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 103; ідентифікаційний код юридичної особи 24685310) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів Миколаївською філією ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ДЕКРА" (місцезнаходження філії: 54020, м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41, офіс 702; ідентифікаційний код філії 26301164), на підставі заяви товариства про анулювання відповідної копії ліцензії згідно з пунктом 20 глави 4 Порядку.

2. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про анулювання відповідної копії ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

3. Управлінню ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів (І. Заноза) забезпечити внесення змін до ліцензійного реєстру професійних учасників фондового ринку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату С. Бірюка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали