НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 вересня 2011 року N 1550

м. Київ

Про анулювання ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виданих ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензії АВ N 368520 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), АВ N 368527 на право провадження господарської діяльності з транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та АВ N 368521 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, виданих ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ" (код ЄДРПОУ 32186934, Донецька обл., м. Добропілля, проспект Шевченко, будинок 2).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали