НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 вересня 2011 року N 1526

м. Київ

Про анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ВАТ "ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", та відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензії АБ N 220564 на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії та АВ N 399826 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, видані Відкритому акціонерному товариству "ПЕРВУХІНСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД" (код ЄДРПОУ 00373250, Харківська обл., Богодухівський район, смт Гути, вул. Леніна, б. 29).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали