НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 22 березня 2012 року N 266

м. Київ

Про анулювання ліцензій з виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВ "КОНТУРГЛОБАЛ СОЛУШНС УКРАЇНА"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про електроенергетику", "Про теплопостачання", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Указом Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензії АГ N 500209 на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії та АГ N 500401 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНТУРГЛОБАЛ СОЛУШНС УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 35673424, Київська обл., Броварський район, селище міського типу Велика Димерка, 51 км Санкт-Петербурзького шосе).

 

В. о. Голови Комісії

О. Рогозін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали