НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 серпня 2011 року N 1496

м. Київ

Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензію АВ N 399866 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, видану КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 02082522, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали