НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 вересня 2011 року N 1522

м. Київ

Про анулювання ліцензії з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданої КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАШЕ МІСТО"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензію АВ N 368499 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), видану КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НАШЕ МІСТО" (код ЄДРПОУ 32213522, Львівська область, м. Трускавець, вулиця Стебницька, буд. 100).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали