НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 20 квітня 2012 року N 162

Про анулювання ліцензії з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданої ТОВ "Миколаївський глиноземний завод"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 (Положення N 1073/2011), та на підставі заяви ліцензіата, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

Анулювати ліцензію серії АВ N 345189 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), видану Товариству з обмеженою відповідальністю "Миколаївський глиноземний завод" (код ЄДРПОУ 33133003, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, буд. 471).

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали