КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 368/5755

Про безкоштовний проїзд у міському комунальному пасажирському транспорті загального користування патронажних сестер міського Товариства Червоного Хреста

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", зважаючи на звернення Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України та з метою вирішення питання безкоштовного проїзду в міському комунальному пасажирському транспорті загального користування патронажних сестер Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Київська міська рада вирішила:

1. Надати на 2011 рік право безкоштовного проїзду в міському комунальному пасажирському транспорті загального користування (окрім таксі та транспортних засобів, що працюють в режимі маршрутного таксі) патронажним сестрам міського Товариства Червоного Хреста.

2. Опублікувати це рішення в засобах масової інформації комунальної форми власності.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали