МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2010 року N 588

Про безоплатну передачу державного майна з балансу ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" на баланс ДП "Донецька вугільна енергетична компанія"

Керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на підставі протоколу від 28.12.2010 N 85 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 03.06.2010 N 186 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України", наказую:

1. Керівнику ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" передати з балансу підприємства державне майно залишковою балансовою вартістю 112000 (сто дванадцять тисяч) гривень згідно з додатком до наказу, а керівнику ДП "Донецька вугільна енергетична компанія" прийняти на баланс ВП "Шахта "Жовтневий рудник" зазначене державне майно для монтажу 1-ої східної лави пл. k8 шахти.

2. Керівникам підприємств, зазначених у пункті 1:

2.1. У місячний термін здійснити передачу державного майна в установленому чинним законодавством порядку, оформивши актом приймання-передачі, який подати Мінвуглепрому на затвердження.

2.2. Після передачі державного майна надати Міністерству відповідний звіт. 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Пшеничку О. В.

 

Перший заступник Міністра 

Ю. Чередниченко 


 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали