МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 січня 2012 року N 53

(з основної діяльності)

м. Київ

Про безоплатну передачу житла (квартир) для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи з державної у комунальну власність

Відповідно до статті 5 Житлового кодексу, законів України від 28 лютого 1991 р. N 796 "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", від 21 травня 1997 р. N 280 "Про місцеве самоврядування в Україні", від 3 березня 1998 р. N 147 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", від 21 вересня 2006 р. N 185 "Про управління об'єктами державної власності", постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 р. N 269 "Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання", враховуючи згоду Путивльської міської ради Сумської області (рішення виконавчого комітету Путивльської міської ради від 27.12.2011 "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Путивль квартир у житловому будинку по вул. Ковпака, 7 у м. Путивль"), та з метою забезпечення житлом постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на квартирному обліку у населених пунктах Сумської області, наказую:

1. Передати безоплатно з державної у комунальну власність територіальної громади міста Путивль Сумської області 60 квартир (перелік додається), що були придбані у 2007 році за рахунок бюджетної програми "Забезпечення житлом окремих категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на його отримання" для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають на квартирному обліку у населених пунктах Сумської області, для розподілу згідно із списками, затвердженими Сумською обласною державною адміністрацією.

2. Департаменту ресурсного забезпечення та підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року (Главаті П. Й.), Управлінню бухгалтерського обліку і фінансової звітності (Ющенко А. І.) здійснити передачу зазначених квартир у встановленому чинним законодавством порядку.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали