ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 314

Про безпечне поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин

Керуючись ст. 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.98 N 1217 "Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів", зі змінами та доповненнями, з метою безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин у Запорізькій області:

1. Створити обласну комісію з питань безпечного поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин (далі - комісія).

2. Затвердити склад комісії (додається).

3. Комісії у своїй діяльності керуватися Порядком виявлення та обліку безхазяйних відходів, зі змінами та доповненнями, який затверджено вищезазначеною постановою та Порядком проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, який затверджено спільним наказом Міністерства аграрної політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров'я України від 18.10.2001 N 315/376/412, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.11.2001 за N 915/6142 (далі - Порядок).

4. Головам райдержадміністрацій:

4.1. створити аналогічні комісії та здійснити облік заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин згідно з Порядком;

4.2. зведені дані обліку та узагальнену інформацію про виконання підпункту 4.1 подавати Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації до 1 грудня щороку.

5. Рекомендувати Державній екологічній інспекції в Запорізькій області посилити контроль за операціями у сфері поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин на території області.

6. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації надавати першому заступнику голови облдержадміністрації Литвину О. О. узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження до 15 грудня щороку.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.01.2010 N 7 "Про безпечне поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин у 2010 році" (зі змінами).

8. Координацію роботи комісії та контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Литвина О. О.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. О. Литвин

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
04.08.2011 N 314

СКЛАД
обласної комісії з питань безпечного поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин

Литвин
Олексій Олексійович

перший заступник голови облдержадміністрації, голова комісії

Журавльов
Володимир Анатолійович

начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, заступник голови комісії

Майков
В'ячеслав Володимирович

перший заступник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, заступник голови комісії (за згодою)

Бальошенко
Сергій Васильович

заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Бобро
Олександр Геннадійович

виконуючий обов'язки начальника Державної екологічної інспекції в Запорізькій області (за згодою)

Севальнєв
Анатолій Іванович

головний державний санітарний лікар Запорізької області (за згодою)

Шац
Євген Семенович

начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Запорізькій області.

 

Заступник керівника апарату 
облдержадміністрації, начальник
організаційного відділу апарату

В. Г. Кархачов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали