ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/40

Про ботанічну пам'ятку природи місцевого значення "Ясенева захисна лісосмуга"

Рішенням виконкому Ворошиловградської обласної ради "Про мережу територій та об'єктів природно-заповідного фонду області" від 28.08.84 N 247 було затверджено ботанічну пам'ятку природи місцевого значення "Ясенева захисна лісосмуга" площею 20,0000 га. Проектом землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Ясенева захисна лісосмуга", розташованої за межами населеного пункту на території Лимарівського кінного заводу, яка, за даними державного кадастру, враховується у Новолимарівській сільській раді Біловодського району Луганської області, розробленим ДП "Луганський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", було встановлено, що площа ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Ясенева захисна лісосмуга" склала 15,0900 га.

З метою уточнення площі об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, розглянувши клопотання обласної держадміністрації від 05.05.2011 N 1/9-2403, враховуючи висновки державної експертизи землевпорядної документації від 10.12.2009 N 804, відповідно до ч. 3 ст. 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", керуючись п. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Визначити, що площа ботанічної пам'ятки природи місцевого значення "Ясенева захисна лісосмуга", розташованої на території, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується у Новолимарівській сільській раді Біловодського району Луганської області, становить 15,0900 га.

2. В десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення забезпечити його опублікування у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" та на офіційному сайті Луганської обласної ради.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали