Додаткова копія: Про будівництво футбольних полів зі штучним покриттям

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1522

Київ

Про будівництво футбольних полів зі штучним покриттям

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2017 року N 714 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України", наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 листопада 2017 року N 287 "Про затвердження переліку об'єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України", з метою поліпшення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Києва та створення належних умов для виховання та розвитку дітей:

1. Здійснити будівництво футбольних полів зі штучним покриттям відповідно до адресного переліку згідно з додатком*.


* Не наводиться.

2. Визначити замовником виконання робіт, визначених у пункті 1 цього розпорядження, комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду "Житло-сервіс".

3. Комунальному підприємству з експлуатації і ремонту житлового фонду "Житло-сервіс" у встановленому порядку:

3.1. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.3. Одержати вихідні дані для проектування.

3.4. Забезпечити оформлення права користування земельними ділянками для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.7. Під час укладання договорів підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єктів не менше ніж десять років, а також безумовного повернення в разі виявлення контролюючими органами завищених обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

4.2. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єктів в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали