ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2011 р. N 1597

Київ

Про будівництво інженерних мереж до житлових будинків з об'єктами соціального призначення та підземним паркінгом на проспекті Червонозоряному, 150 - 162 у Голосіївському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги", "Про благоустрій населених пунктів", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.07.2006 N 999 "Про виконання робіт на автомагістралях та шляхово-транспортних спорудах міста", враховуючи звернення акціонерного товариства холдингової компанії "Київміськбуд" від 13 липня 2011 N 5228/0/2-11, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" у термін з 15.09.2011 до 30.12.2011 згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, за умови виконання вимог п. 2 цього розпорядження, в установленому порядку здійснити роботи з будівництва інженерних мереж до житлових будинків з об'єктами соціального призначення та підземним паркінгом на проспекті Червонозоряному, 150 - 162 у Голосіївському районі міста Києва, а саме:

- прокладання мереж водопостачання, побутової та дощової каналізації на просп. Червонозоряному, вул. Балакірєва, Кустанайській виконати відкритим способом з частковим розриттям тротуарів та проїзної частини з тимчасовим обмеженням руху транспорту на проспекті Червонозоряному, вул. Балакірєва, Кустанайській;

- прокладання кабельних мереж електропостачання на вул. Ізюмській, Кіровоградській, просп. Червонозоряному та пров. Червоноармійському виконати відкритим способом з частковим розриттям тротуарів та проїзної частини з тимчасовим обмеженням руху транспорту на вул. Ізюмській, Кіровоградській, просп. Червонозоряному та пров. Червоноармійському.

Забезпечити виконання робіт у тризмінному режимі, захватками, відкритим способом з тимчасовим частковим зайняттям проїзної частини та тротуарів, забезпечуючи проїзд для транспорту не менш ніж 3,5 м.

2. АТ ХК "Київміськбуд":

2.1. Розробити та погодити в управлінні державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху на період виконання робіт;

2.2. До початку виконання робіт встановити відповідні дорожні знаки, огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі, необхідну кількість пішохідних містків та забезпечити безпечний прохід пішоходів і проїзд транспортних засобів в місцях виконання робіт;

2.3. При виконанні робіт дотримуватись Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами і доповненнями);

2.4. Після завершення робіт відновити покриття проїзної частини за типом існуючого на повну ширину проїзної частини по всій довжині розриття, а тротуарів на всю ширину - фігурними елементами мощення та передати їх за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району м. Києва".

3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на віце-президента АТ ХК "Київміськбуд" Козачука В. П.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт з будівництва нових мереж водопостачання та каналізації це майно передається до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "АК "Київводоканал", КК "Київавтодор", АК "Київенерго".

5. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованих інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали