ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.10.2011 р. N 1915

Київ

Про будівництво надземного пішохідного мосту на км 20+550 автомобільної дороги Р-01 Київ - Обухів

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 2 статті 19, пункту 4 статті 20 Закону України "Про автомобільні дороги", абзаців 6, 23 статті 9, частини 1 статті 26 Закону України "Про дорожній рух", ДБН В.2.3-4:2007 "Споруди транспорту. Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво", враховуючи Державну програму розвитку автомобільних доріг загального користування на 2007 - 2011 роки, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2005 N 710, Указ Президента України від 20.11.2007 N 1121 "Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху", з метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у 2011 році розробку проектно-кошторисної документації та в 2011 - 2012 роках виконати роботи з будівництва надземного пішохідного мосту на км 20+550 автомобільної дороги Р-01 Київ - Обухів в межах міста Києва (далі - будівництво пішохідного мосту).

2. Взяти до відома, що замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з будівництва пішохідного мосту виступає Служба автомобільних доріг у Київській області.

3. Службі автомобільних доріг у Київській області в установленому законодавством порядку:

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Одержати в інженерних службах міста Києва технічні умови для розробки проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.

3.4. Вирішити питання видалення зелених насаджень.

3.5. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію.

3.6. Забезпечити виконання робіт з будівництва пішохідного мосту відповідно до затвердженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.7. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУМВС України в м. Києві схему організації дорожнього руху та встановлення дорожніх знаків в місцях виконання робіт.

3.8. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.9. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

4. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за зверненням замовника, надати в установленому порядку містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

5. Роботи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, виконувати з періодичним обмеженням руху транспорту при монтажі конструкцій пішохідного мосту.

6. Взяти до відома, що проектні роботи та роботи з будівництва пішохідного мосту виконуються за рахунок коштів Державного бюджету України.

7. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали