ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.01.2012 р. N 151

Київ

Про будівництво підземного пішохідного переходу по просп. Героїв Сталінграда біля буд. N 4 в Оболонському районі

Відповідно до пп. 1, 2 п. "а" ч. 1 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", законів України "Про автомобільні дороги", "Про здійснення державних закупівель", з метою удосконалення організації дорожнього руху та створення безпечних умов руху пішоходів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити в 2012 році розробку проектно-кошторисної документації та будівництво підземного пішохідного переходу по просп. Героїв Сталінграда біля буд. N 4 в Оболонському районі.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах.

3.2. Розробити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію.

3.3. При укладанні договору підряду на виконання будівельних робіт обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкта.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації та будівництва підземного пішохідного переходу по просп. Героїв Сталінграда біля буд. N 4 в Оболонському районі до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали