ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 1751

Київ

Про будівництво транспортної розв'язки в різних рівнях на км 20+029 автомобільної дороги Київ - Чоп

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про дорожній рух", на виконання: Державної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2007 - 2011 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2005 року N 710, Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 року N 357, та відповідно до вимог ДБН В.2.3-4:2007 "Споруди транспорту. Автомобільні дороги. Частина I. Проектування. Частина II. Будівництво", з метою розвитку приміських автошляхів та приведення в'їзду у місто Київ до вимог ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану":

1. Здійснити у 2011 році розробку проектно-кошторисної документації, а в 2012 - 2013 роках виконати роботи з будівництва транспортної розв'язки в різних рівнях на км 20+029 автомобільної дороги Київ - Чоп в межах міста Києва (далі - будівництво транспортної розв'язки).

2. Взяти до відома, що замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з будівництва транспортної розв'язки виступає Служба автомобільних доріг у Київській області.

3. Службі автомобільних доріг у Київській області:

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, відповідно до вимог законодавства.

3.2. Одержати в інженерних службах міста Києва технічні умови для розробки проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Оформити в установленому порядку право користування земельними ділянками, що підпадають під пляму забудови транспортної розв'язки.

3.4. Вирішити питання видалення зелених насаджень у встановленому порядку.

3.5. Розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити у встановленому порядку.

3.6. Забезпечити виконання робіт з будівництва транспортної розв'язки відповідно до затвердженої у встановленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.7. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУМВС України в місті Києві схеми організації руху транспорту та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.8. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.9. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

4. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за зверненням замовника, забезпечити оперативне виготовлення та надання містобудівних умов та обмежень та затвердження в установленому порядку містобудівної документації.

5. Взяти до відома, що проектні роботи та роботи з будівництва транспортної розв'язки виконуються за рахунок коштів Державного бюджету України.

6. Прийняття рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали