ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2012 р. N 279

Київ

Про будівництво загальноосвітньої середньої школи на проспекті Героїв Сталінграда, 10-в у 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь в Оболонському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 121 "Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень" (Розпорядження N 121), з метою забезпечення мешканців 3-а мікрорайону житлового масиву Оболонь закладами освіти, в межах повноважень органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Оболонську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником проектування та будівництва загальноосвітньої середньої школи на проспекті Героїв Сталінграда, 10-в у 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь в Оболонському районі.

2. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Забезпечити в установленому порядку оформлення права користування земельною ділянкою.

2.2. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.3. Одержати в установленому порядку вихідні дані на проектування.

2.4. Визначити в установленому порядку генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.5. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. При укладанні договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3. Взяти до відома, що фінансування проектних робіт з будівництва об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися відповідно до показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

4. Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали