КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 28.09.2011 р. N 1520

Про часткове призупинення дії наказу Київської регіональної митниці від 08.07.2011 N 1087 "Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України"

На виконання пункту 11 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, та у зв'язку зі складанням протоколу про порушення митних правил від 23.09.2011 N 1465/10000/11 за статтею 330 Митного кодексу України наказую:

1. Призупинити дію наказу Київської регіональної митниці від 08.07.2011 N 1087 "Про внесення підприємств-резидентів до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України" в частині включення ПАТ "Оболонь" (код ЄДРПОУ 05391057) до "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України.

2. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Пахомову О. В.:

2.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу ПАТ "Оболонь", а електронної копії наказу - до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

2.2. Внести дані ПАТ "Оболонь" до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці згідно тимчасового покладання повноважень.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника Київської
регіональної митниці

Ю. І. Соколов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали