ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ,
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР,
УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК І ЦК ЛКСМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 серпня 1979 р. N 406

Київ

Про часткову зміну постанови ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ про соціалістичне змагання за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України, Ради Міністрів Української РСР, Української республіканської ради професійних спілок і ЦК ЛКСМ України від 28 жовтня 1986 року N 377)

Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Українська республіканська рада професійних спілок і ЦК ЛКСМ України ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Затвердити умови республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи /додаються/.

2. Підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання і присудження перехідних Червоних прапорів провадиться ЦК Компартії України, Радою Міністрів УРСР, Укрпрофрадою і ЦК ЛКСМУ по результатах роботи за рік не пізніше 15 лютого наступного за звітним року за поданням Міністерства сільського господарства УРСР, Міністерства радгоспів УРСР, Міністерства заготівель УРСР, ЦСУ УРСР і Українського республіканського комітету профспілки працівників сільського господарства.

3. Встановити, що грошові премії, які присуджуються по підсумках республіканського соціалістичного змагання, розподіляються в областях за рішеннями облвиконкомів, у районах - за рішеннями райвиконкомів для преміювання передових колгоспників, робітників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства, а також працівників науково-дослідних установ, партійних, радянських, профспілкових, комсомольських організацій, сільськогосподарських і заготівельних органів, які своєю роботою сприяли успіхам у соціалістичному змаганні. Із загальної суми грошової премії не менше 85 процентів повинно бути використано на преміювання працівників, безпосередньо зайнятих на виробництві.

4. Внести часткові зміни до постанови ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМ України від 9 квітня 1974 р. N 182 "Про заснування перехідних Червоних прапорів ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ для відзначення областей, районів, колгоспів і радгоспів - переможців у соціалістичному змаганні за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи" /ЗП УРСР, 1974 р., N 4, ст. 21/:

в пункті 1 постанови слова: "шість для колгоспів і радгоспів" замінити словами: "шість для колгоспів, радгоспів та інших державних господарств";

пункт 2 постанови визнати таким, що втратив чинність.

 

Секретар
ЦК Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Голова
Укрпрофради

В. СОЛОГУБ

Секретар
ЦК ЛКСМ України

А. КОРНІЄНКО

Інд. 22

 

ЗАТВЕРДЖЕНІ
постановою ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР, Укрпрофради і ЦК ЛКСМУ
від 17 серпня 1979 р. N 406

УМОВИ
республіканського соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств за збільшення виробництва і продажу державі зерна кукурудзи

З метою мобілізації колгоспників, працівників радгоспів та інших державних господарств, спеціалістів сільського господарства на успішне виконання завдань, поставлених у рішеннях Партії і Уряду по збільшенню виробництва і продажу державі зерна кукурудзи, Центральний Комітет Компартії України, Рада Міністрів Української РСР, Укрпрофрада і ЦК ЛКСМУ оголошують такі умови соціалістичного змагання областей, районів, колгоспів, радгоспів та інших державних господарств республіки.

Переможцями у республіканському соціалістичному змаганні вважатимуться області, райони, колгоспи, радгоспи та інші державні господарства, які:

виконали взяті соціалістичні зобов'язання по виробництву зерна кукурудзи і одержали найвищу врожайність у своїх зонах;

виконали соціалістичні зобов'язання по продажу зерна державі в цілому і зокрема план продажу зерна кукурудзи.

При підведенні підсумків соціалістичного змагання враховується виконання планів по продажу гібридного насіння першого покоління і батьківських форм кукурудзи.

Матеріали для підведення підсумків республіканського соціалістичного змагання по областях, районах і 6 кращих господарствах за формою, визначеною Міністерством сільського господарства УРСР, готують обласні управління сільського господарства, трести радгоспів, обласні інспекції по закупках і якості сільськогосподарських продуктів разом з облстатуправліннями і подають їх Міністерству сільського господарства УРСР не пізніше 15 січня наступного за звітним року.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали