ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.02.2011 р. N 19

Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2011 році

Відповідно до статей 15, 16, 43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 4 листопада 2010 року N 1009/2010 "Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2011 році", постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року N 352 "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", з метою організованого проведення та забезпечення призову і відправки призваних громадян у військові частини:

1. Для керівництва та контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій утворити обласну призовну комісію згідно з додатком.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук і районним (міським) військовим комісаріатам:

2.1. Забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням у березні - травні та вересні - листопаді 2011 року призовів і відправок на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

2.2. До 1 березня та до 1 вересня 2011 року утворити і затвердити персональний склад районних і міських призовних комісій, графік засідань, порядок проведення та забезпечення заходів з організації призову громадян України на строкову військову службу.

2.3. Забезпечити своєчасне прибуття призовників на районні (міські) призовні комісії та обласний збірний пункт, організувати урочисті відправки призовників до Збройних Сил України та інших військових формувань.

2.4. Для проведення медичного огляду громадян, призову їх на військову службу, відправки призваних осіб до військових частин забезпечити районні (міські) військові комісаріати обладнаними призовними пунктами, необхідною кількістю технічних працівників та обслуговуючого персоналу, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, а також вжити заходів щодо охорони громадського порядку.

2.5. Сприяти проведенню серологічних аналізів крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "B" (HbsAg), антитіла до вірусу гепатиту "C" (anti-HCV).

3. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації:

3.1. До 1 березня та до 1 вересня 2011 року визначити наказом начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації лікарів-фахівців та середній медичний персонал для роботи у складі обласної медичної комісії, а також перелік лікувально-профілактичних закладів м. Чернігова для проведення стаціонарного чи амбулаторного обстеження призовників згідно з направленням обласної призовної комісії.

Забезпечити роботу обласної медичної комісії з 9 березня по 31 травня та з 5 вересня по 30 листопада 2011 року.

3.2. Забезпечити згідно зі статтею 43 п. 6 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" виплату заробітної плати членам медичної комісії за період їх роботи на призовних дільницях за рахунок фонду оплати праці медичних працівників.

4. Управлінню МВС України в області забезпечити в дні відправок призовників у військові частини дотримання громадського порядку на обласному збірному пункті та залізничній станції м. Чернігова. Встановити чергування наряду міліції на обласному збірному пункті і прилеглій до нього території. На підставі статті 38 п. 3 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" організувати спільно з представниками військових комісаріатів розшук та доставку до військових комісаріатів призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

5. Виконавчому комітету Чернігівської міської ради, КП "Чернігівське тролейбусне управління" міської ради на період відправки до військових частин забезпечити за заявками обласного військового комісаріату перевезення призовників з обласного збірного пункту до залізничного вокзалу м. Чернігова.

6. Після проведення призову обласній призовній комісії перевірити законність прийнятих районними (міськими) призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами, у липні (за підсумками весняного призову) та січні (за підсумками осіннього призову) заслухати інформацію голів районних (міських) призовних комісій.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Стрільця М. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
02.02.2011 N 19

СКЛАД
обласної призовної комісії

Стрілець
Микола Іванович

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, голова комісії;

Нікулін
Костянтин Олексійович

військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату, заступник голови комісії (за згодою);

Сидоренко
Олександр Михайлович

начальник відділу обліково-призовної роботи - заступник військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату (з призову), секретар комісії (за згодою);

Кодовбецький
Ігор Анатолійович

старший офіцер відділу обліково-призовної роботи Чернігівського обласного військового комісаріату - старший лікар обласної медичної комісії (за згодою);

Болдирев
Сергій Михайлович

в. о. начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації;

Протченко
Леонід Григорович

заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в області (за згодою);

Рафаловський
Віталій Едуардович

головний спеціаліст відділу розвитку дошкільної, загально-середньої, позашкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

Заступник голови -
керівник апарату обласної
державної адміністрації

М. І. Стрілець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали