РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 листопада 1979 р. N 531

Київ

Про дальше удосконалення структури центрального апарату міністерств і відомств УРСР

Рада Міністрів Української РСР відмічає, що міністерства і відомства УРСР проводять роботу по дальшому удосконаленню і здешевленню апарату управління, концентрації і спеціалізації виробництва, ліквідації зайвих і паралельно діючих ланок, укрупненню підприємств, організацій, цехів, дільниць та інших структурних підрозділів.

Однак при розробці і впровадженні схем управління галузями народного господарства міністерства і відомства УРСР не приділяють достатньої уваги питанням спрощення структури центрального апарату та нерідко обмежуються скороченням окремих посад і витрат на їх утримання.

В той же час в центральному апараті зараз діють ще багато дрібних структурних підрозділів, особливо у Міністерстві монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Міністерстві радгоспів УРСР, Міністерстві промислового будівництва УРСР, Міністерстві меліорації і водного господарства УРСР, Міністерстві будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерстві житлово-комунального господарства УРСР, Міністерстві сільського будівництва УРСР.

В багатьох міністерствах і відомствах УРСР кількість керівників і заступників керівників структурних підрозділів перевищує встановлені нормативи, зокрема в Міністерстві чорної металургії УРСР, Міністерстві будівництва підприємств важкої Індустрії УРСР, Міністерстві промислового будівництва УРСР, Міністерстві сільського будівництва УРСР, Міністерстві промисловості будівельних матеріалів УРСР.

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити розроблені Міністерством фінансів УРСР, Держпланом УРСР і Державним комітетом УРСР по праці пропозиції про скорочення в центральному апараті міністерств і відомств УРСР 595 посад керівників і заступників керівників структурних підрозділів згідно з додатком, маючи на увазі, що ці працівники будуть переведені на посади головних і провідних спеціалістів в апаратах відповідних міністерств і відомств УРСР без зменшення їм заробітної плати.

2. Міністерствам і відомствам УРСР:

здійснити заходи по дальшому вдосконаленню структури апарату управління, поліпшенню організації праці працівників, усуненні) штатних надмірностей та підведенню ефективності і якості роботи центрального апарату міністерств і відомств УРСР;

переглянути і затвердити за погодженням з Міністерством фінансів УРСР штатні розписи центрального апарату, суворо додержуючись вимог, встановлених постановою ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 24 грудня 1976 р. N 1060, нормативів чисельності керівників і заступників керівників структурних підрозділів і співвідношень чисельності головних, провідних, старших спеціалістів і спеціалістів;

привести посадові найменування керівних, інженерно-технічних працівників та службовців і молодшого обслуговуючого персоналу у відповідність з номенклатурою посад, передбаченою в нових схемах посадових окладів для працівників, з урахуванням їх кваліфікації, досвіду і якості роботи.

3. Міністерству фінансів УРСР і Держплану УРСР внести зміни в розміри граничних асигнувань на утримання центрального апарату міністерств і відомств УРСР у зв'язку з введенням нових умов оплати праці.

4. Міністерству фінансів УРСР, Держплану УРСР і Державному комітету УРСР по праці подавати систематичну допомогу міністерствам і відомствам УРСР у забезпеченні своєчасного проведення заходів, зв'язаних з підвищенням заробітної плати працівникам невиробничих галузей народного господарства.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 12 листопада 1979 р. N 531

КІЛЬКІСТЬ
посад керівників і заступників керівників структурних підрозділів, що скорочуються в центральному апараті міністерств і відомств УРСР

Найменування міністерств і відомств УРСР

Кількість посад /одиниць/

Держбуд УРСР

3

Мінавтотранс УРСР

21

Міншляхбуд УРСР

18

Мінважбуд УРСР

35

Мінвуз УРСР

3

Мінвуглепром УРСР

33

Мінгео УРСР

6

Міненерго УРСР

7

Мінзаг УРСР

10

Мінзв'язку УРСР

11

Мінжитлокомунгосп УРСР

30

Мінлегпром УРСР

12

Мінлісгосп УРСР

3

Мінліспром УРСР

15

Мінводгосп УРСР

20

Мінмісцевпром УРСР

10

Мінмонтажспецбуд УРСР

30

Мінм'ясомолпром УРСР

11

Міністерство охорони здоров"я УРСР

13

Мінпобут УРСР

5

Мінпромбуд УРСР

35

Мінбудматеріалів УРСР

19

Мінрадгоспів УРСР

33

Мінсільбуд УРСР

34

Мінсільгосп УРСР

26

Мінторг УРСР

19

Мінхарчопром УРСР

18

Мінчормет УРСР

29

Держпостач УРСР

15

Держпрофосвіта УРСР

1

Держтелерадіо УРСР

1

Держкіно УРСР

3

Держкомвидав УРСР

2

Держкомсільгосптехніка УРСР

16

Головшюдвинпром УРСР

6

Головрічфлот УРСР

2

Укрголоврибгосп

3

Укоопспілка

35

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали