Додаткова копія: Про деякі особливості подання комплектів конкурсних матеріалів

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.10.2018 р. N 1/11-10617

Потенційним учасникам конкурсних відборів проектів підручників для 2 та 11 класів закладів загальної середньої освіти

Про деякі особливості подання комплектів конкурсних матеріалів

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України у доповнення до листа від 11.09.2018 N 1/11-9676 (Перелік N 1/11-9676) щодо подання комплектів конкурсних матеріалів інформує.

Конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти передбачає аудіосупровід для відповідних назв (додаток 1 (Перелік N 1/11-9676)), а саме: з іноземних мов та з української мови для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин. Наголошуємо, що аудіосупровід має бути поданий на конкурсний відбір в обсязі, який відповідає змісту поданого оригінал-мекету.

Звертаємо увагу потенційних учасників на те, що до переліку навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурсний відбір проектів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, вносяться деякі зміни.

Надаємо уточнену назву до додатка 3, N 65 (Перелік N 1/11-9676) у такій редакції: "Фізика і астрономія (рівень стандарту, за навчальними програмами авторських колективів під керівництвом Локтєва В. М. та Яцківа Я. С.)" підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти.

Повідомляємо також про те, що перелік навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурсний відбір проектів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, доповнено наступною назвою: "Інформатика (профільний рівень)" підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти.

 

З повагою Заступник Міністра

П. Хобзей
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали