ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2012 р. N 220

Київ

Про деякі питання функціонування єдиної електронної бази даних тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи рішення Київської міської ради від 21.05.2009 N 462/1518 "Про запровадження принципу організаційної єдності з видачі дозволів на розміщення тимчасових споруд" (із змінами і доповненнями), з метою вирішення питань функціонування єдиної електронної бази даних тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити адміністратором єдиної електронної бази даних тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві (далі за текстом - БД ТС) Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) до 01.03.2012 здійснити у встановленому порядку вдосконалення програмних засобів функціонування БД ТС та забезпечити її сумісність з базою даних, підключених до електромереж тимчасових споруд, і системою електронного документообігу АК "Київенерго".

3. Головним управлінням, управлінням, іншим структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), комунальним підприємствам, установам, організаціям в межах повноважень:

3.1. надати права користувачів БД ТС виключно в режимі перегляду без права внесення та коригування відповідних відомостей, окрім адміністратора, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження;

3.2. з 01.03.2012 здійснювати свою діяльність шляхом обов'язкової участі в роботі БД ТС виключно через адміністратора, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження;

3.3. забезпечити приведення нормативно-правових актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та власних нормативно-правових актів у відповідність до цього розпорядження.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали