КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1013/7249

Про деякі питання організації перевезень пасажирів та багажу міською електричкою

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про транспорт", статей 1, 7, 8, 21 Закону України "Про залізничний транспорт", з метою покращення транспортного обслуговування жителів міста та ефективного функціонування проекту "Міська електричка", до законодавчого врегулювання питань, пов'язаних з перевезенням пасажирів та багажу міською електричкою, Київська міська рада вирішила:

1. Комунальному підприємству "Київпастранс":

1.1. Забезпечити здійснення перевезень пасажирів та багажу залізничним транспортом внутрішнього міського сполучення міською електричкою.

1.2. Спільно із Державним територіально-галузевим об'єднанням "Південно-Західна залізниця" на договірних засадах вирішити всі організаційно-майнові питання, пов'язані із організацією перевезень, утриманням рухомого складу та користуванням об'єктами інфраструктури залізничного транспорту на умовах, погоджених з Головним управлінням транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.3. З метою отримання достовірного обліку перевезених пільгових категорій пасажирів міською електричкою ввести в обіг разові квитки нульової вартості для видачі в касах міської електрички на підставі документа, що посвідчує право на пільговий проїзд.

1.4. Для зручності пасажирів ввести в обіг пластикову безконтактну картку в міській електричці на умовах, передбачених розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.11.2009 N 1277 (зі змінами та доповненнями).

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації):

2.1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства "Київпастранс", доповнивши його положеннями щодо здійснення підприємством перевезень пасажирів та багажу залізничним транспортом внутрішнього сполучення (міські залізничні перевезення).

2.2. В установленому порядку підготувати на чергову сесію Київської міської ради, яка відбудеться в лютому, проект рішення Київської міської ради "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів та багажу міською електричкою" з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

3. До введення в дію тарифів на перевезення пасажирів та багажу міською електричкою відповідно до пункту 2 цього рішення здійснювати перевезення пасажирів за тарифами, передбаченими розпорядженнями виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.08.2009 N 944 та від 31.08.2009 N 957.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали