МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 липня 2011 року N 680

Про деякі питання, пов'язані з набранням чинності антикорупційним законодавством

З метою виконання вимог Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI) та профілактики корупційних проявів у системі МНС наказую:

1. Визначити Сектор безпеки та запобігання проявам корупції уповноваженим підрозділом Міністерства надзвичайних ситуацій України, який бере участь у запобіганні, виявленні, а в установлених законом випадках - у здійсненні заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновленні порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави, а також в інформаційному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції, міжнародному співробітництву в цій сфері.

2. Визначити пріоритетним напрямком у роботі територіальних підрозділів з питань запобігання та протидії корупції МНС впровадження запобіжних заходів щодо недопущення корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності з боку державних службовців, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту.

3. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра надзвичайних ситуацій України, ГУ (У) МНС в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів, підприємств, установ, організацій та спеціальних формувань системи МНС:

3.1. Забезпечити:

відкритість та прозорість у діяльності підпорядкованих органів і структурних підрозділів;

участь громадськості у заходах щодо запобігання та протидії корупції;

доведення до всього особового складу та працівників підпорядкованих підрозділів, а також вивчення в системі службової підготовки законів України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення" (Закон N 3207-VI) з наступним прийняттям заліків на їх знання.

3.2. Попередити державних службовців, осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, посадових осіб, юридичних осіб публічного права системи МНС, які одержують заробітну плату за рахунок державного бюджету, про спеціальні обмеження та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень, листи попереджень долучити до особових справ вказаних осіб.

3.3. При проведенні роз'яснювальної роботи серед осіб рядового та начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, які працюють в позмінному (черговому) режимі, особливу увагу звертати на обмеження щодо сумісництва, передбачені статтею 7 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI).

3.4. Інформацію про проведену роботу надати в термін до 11.07.2011 до Сектору безпеки та запобігання проявам корупції та на електронну адресу zvitu_upk@mns.gov.ua.

4. Департаменту кадрів та роботи з особовим складом у термін до 11.07.2011 попередити державних службовців, осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, які проходять службу в апараті МНС, про спеціальні обмеження та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень, листи попереджень долучити до особових справ вказаних осіб.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали