МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.08.2011 р. N 37-33-11/12661

Першому заступнику Голови Ради міністрів АР Крим, заступникам голів з питань АПК обласних та Севастопольської міської державних адміністрацій

Про декларування наявності цукру

Законом України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (стаття 31) передбачено декларування наявності цукру суб'єктами підприємницької діяльності незалежно від форми власності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю цукром.

З метою впровадження зазначеної норми регулювання ринку цукру в Україні та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 р. N 851 "Про затвердження Порядку декларування наявності цукру" (Постанова N 851) Міністерство аграрної політики та продовольства України дає роз'яснення щодо застосування цього Порядку (Постанова N 851).

1. При декларуванні наявності цукру декларацію подають суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форми власності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю цукром, крім населення (за формою, згідно додатка 1 до Порядку декларування наявності цукру (Постанова N 851)).

2. Декларуванню підлягає цукор білий (ДСТУ 4623:2006), у тому числі цукор білий кристалічний, пресований та інший цукор масою не менше 1 тонна, а сахароза для шампанського та цукрова пудра без обмеження обсягу.

3. Декларування наявності цукру суб'єктами підприємницької діяльності розпочати за станом на 1 вересня 2011 року.

4. У зв'язку з опрацюванням проектів постанов Кабінету Міністрів України "Про затвердження граничної чисельності працівників Держсільгоспінспекції та її територіальних органів", "Про утворення територіальних органів Держсільгоспінспекції" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, до їх прийняття декларування наявності цукру покласти на інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Ради міністрів АР Крим, обласних та Севастопольської міської державних адміністрацій, яким здійснювати реєстрацію декларантів та вести реєстрацію декларацій в окремих пронумерованих, прошнурованих та скріплених печаткою журналах.

5. Зведену інформацію (за формою, згідно додатка 2 до Порядку декларування наявності цукру (Постанова N 851)) і підписом начальника інспекції подавати до Держсільгоспінспекції до 10 числа, наступного місяця за звітним.

6. В пояснювальній записці до зведених матеріалів необхідно відобразити кількість декларантів, зареєстрованих в інспекції, кількість декларантів, що подали декларації, узагальнені дані з обсягів наявності цукру, недоліки та проблемні питання, які виявлені в ході декларування, пропозиції щодо поліпшення цієї роботи тощо.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

С. І. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали