РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Марокко щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у кримінальних справах

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Королівством Марокко щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у кримінальних справах у такому складі:

ЛУТКОВСЬКА
Валерія Володимирівна

- Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, глава делегації

ГЕРАСЬКО
Лариса Анатоліївна

- заступник директора Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України

КОВАЛЕНКО
Олександр Володимирович

- начальник відділу міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України (за згодою)

РУДА
Людмила Романівна

- заступник начальника Управління міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги - начальник відділу Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року N 724.

2. Міністерству юстиції України за погодженням із Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування відповідних заходів із проведення переговорів щодо підготовки проекту Договору між Україною та Королівством Марокко про правову допомогу у кримінальних справах.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
27 вересня 2011 року
N 288/2011-рп

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали