РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб у такому складі:

ЛУТКОВСЬКА
Валерія Володимирівна

- Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, глава делегації

ГЕРАСЬКО
Лариса Анатоліївна

- заступник директора Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України

КОВАЛЕНКО
Олександр Володимирович

- начальник відділу міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України (за згодою)

МАЛИШЕВ
Борис Володимирович

- головний консультант Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України

ПИЛИПЧУК
Світлана Анатоліївна

- начальник відділу Управління міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України

РУДА
Людмила Романівна

- заступник начальника Управління міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги - начальник відділу Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року N 724.

2. Міністерству юстиції України за погодженням із Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування відповідних заходів з проведення переговорів щодо підготовки проекту Угоди між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про передачу засуджених осіб.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
27 вересня 2011 року
N 286/2011-рп

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали