РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Арабською Республікою Єгипет щодо підготовки проекту Договору між Україною та Арабською Республікою Єгипет про передачу засуджених осіб

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Арабською Республікою Єгипет щодо підготовки проекту Договору між Україною та Арабською Республікою Єгипет про передачу засуджених осіб у такому складі:

ЛУТКОВСЬКА
Валерія Володимирівна

- Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, глава делегації

ГЕРАСЬКО
Лариса Анатоліївна

- заступник директора Договірно-правового департаменту Міністерства закордонних справ України

КЛИША
Владислав Іванович

- начальник відділу у зв'язках із засобами масової інформації, громадськістю та міжнародного співробітництва Державної пенітенціарної служби України

КОВАЛЕНКО
Олександр Володимирович

- начальник відділу міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України (за згодою)

ПРОКОПЕНКО
Олександр Борисович

- суддя Верховного Суду України (за згодою)

РУДА
Людмила Романівна

- заступник начальника Управління міжнародного приватного права і міжнародної правової допомоги - начальник відділу Департаменту міжнародного права та співробітництва Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року N 724.

2. Міністерству юстиції України за погодженням із Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування відповідних заходів з проведення переговорів щодо підготовки проекту Договору між Україною та Арабською Республікою Єгипет про передачу засуджених осіб.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
15 лютого 2012 року
N 40/2012-рп

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали