КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 209/7546

Про делегування повноважень виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям у сфері освіти

Відповідно до підпункту 31 частини першої статті 26, статті 32 та статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 4, 18 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 13 Закону України "Про дошкільну освіту", статті 9 Закону України "Про загальну середню освіту", статті 13 Закону України "Про позашкільну освіту", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", з метою підвищення ефективності здійснення управлінських функцій та належного функціонування навчальних закладів територіальної громади міста Києва, в тому числі переданих до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, Київська міська рада вирішила:

1. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснювати облік дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Києва незалежно від форм власності.

2. Делегувати районним в місті Києві державним адміністраціям повноваження затверджувати статути дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, переданих в установленому порядку до сфери управління відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Внести зміни до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 N 34/6250 "Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва" (Положення N 34/6250), згідно з додатком.

4. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) привести свої акти у відповідність до цього рішення.

5. Офіційно оприлюднити це рішення в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики та постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
15.03.2012 N 209/7546

Зміни
до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 N 34/6250 "Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва" (Положення N 34/6250)

1. У пункт 4.8 Положення внести такі зміни:

1.1. Абзац третій викласти в такій редакції:

"щодо передачі в оренду об'єктів освіти, переданих до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, до відповідних управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій;".

1.2. Доповнити пункт після абзацу третього новим абзацом такого змісту:

"щодо передачі в оренду об'єктів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), до Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);".

У зв'язку з цим абзац четвертий вважати абзацом п'ятим.

2. Абзац п'ятий пункту 4.14 Положення викласти у такій редакції:

"Головне управління охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головне управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управління освіти районних в місті Києві державних адміністрацій не дає згоду на передачу в оренду відповідно об'єктів охорони здоров'я, освіти або культурної спадщини;".

 

Заступник міського голови -
секретар Київської міської ради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали