МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2012 року N 15

Про дематеріалізацію випуску акцій ПАТ "Донбасшахтобуд"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та з метою приведення діяльності Публічного акціонерного товариства "Донбасшахтобуд" (далі - ПАТ "Донбасшахтобуд") у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства", враховуючи лист ПАТ "Донбасшахтобуд" від 21.10.2011 N 01/09-538, наказую:

1. Перевести випуск простих іменних акцій ПАТ "Донбасшахтобуд" (код ЄДРПОУ 00180634) з документарної форми існування у бездокументарну форму існування.

2. Затвердити протокол рішення про переведення випуску іменних акцій ПАТ "Донбасшахтобуд" з документарної форми існування у бездокументарну форму існування, що додається.

3. Обрати Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" як депозитарій, який буде обслуговувати випуск акцій ПАТ "Донбасшахтобуд" бездокументарної форми існування, та затвердити умови договору про обслуговування емісії цінних паперів ПАТ "Донбасшахтобуд" з ПАТ "Національний депозитарій України", що додаються.

4. Обрати Товариство з обмеженою відповідальністю "Перша фондова брокерська компанія" зберігачем, який відкриє рахунки у цінних паперах власникам простих іменних акцій ПАТ "Донбасшахтобуд", та затвердити умови договору ПАТ "Донбасшахтобуд" з Товариством з обмеженою відповідальністю "Перша фондова брокерська компанія" про відкриття рахунків у цінних паперах власникам простих іменних акцій емітента у зв'язку з переведенням випуску іменних акцій у бездокументарну форму, що додаються.

5. ПАТ "Донбасшахтобуд" (Шульзі А. С.) відповідно до вимог чинного законодавства здійснити у встановлені строки всі необхідні дії щодо забезпечення виконання рішення про дематеріалізацію акцій ПАТ "Донбасшахтобуд".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали