МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 серпня 2011 року N 451

Про дематеріалізацію випуску акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ"

Керуючись Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та з метою приведення діяльності Публічного акціонерного товариства "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНО-КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ІНСТИТУТ З АВТОМАТИЗАЦІЇ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" (далі - ПАТ "НДПЗВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ") у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства", враховуючи лист ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" від 04.07.2011 N 126-01, наказую:

1. Перевести випуск простих іменних акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" (код ЄДРПОУ 00174036) документарної форми існування у бездокументарну форму існування.

2. Затвердити протокол рішення про переведення випуску іменних акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" документарної форми існування у бездокументарну форму існування, що додається.

3. Обрати Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" як депозитарій, який буде обслуговувати випуск акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" бездокументарної форми існування, та затвердити умови договору про обслуговування емісії цінних паперів ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" з ПАТ "Національний депозитарій України", що додаються.

4. Обрати Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВІСТА-БРОК" зберігачем, який відкриє рахунки у цінних паперах власникам простих іменних акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" та затвердити умови договору про відкриття рахунків у цінних паперах власникам простих іменних акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" з Товариством з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "АВІСТА-БРОК", що додаються.

5. ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ" (Довженко В. П.) відповідно до вимог чинного законодавства здійснити у встановлені строки всі необхідні дії щодо забезпечення виконання рішення про дематеріалізацію акцій ПАТ "НДПІВУГЛЕАВТОМАТИЗАЦІЯ".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали