ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.03.2012 р. N 375

Київ

Про демонтаж вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" частини 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 6, 26 Закону України "Про дорожній рух", статті 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), у зв'язку з будівництвом заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької поблизу вул. Верхній-Нижній Вал в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва", що входить до складу комунальної корпорації "Київавтодор":

1.1. У 2012 - 2013 роках розробити та затвердити у встановленому законодавством порядку проектно-кошторисну документацію, а у 2013 році забезпечити виконання робіт з демонтажу вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві.

1.2. Виконання робіт з демонтажу вантового мосту розпочати після прийняття відповідного рішення Київською міською радою та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Будівництво заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької в районі вул. Верхній-Нижній Вал в складі будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві" та перекладки інженерних мереж (з їх переключенням) з існуючого вантового мосту в конструкцію мосту заїзду на Подільський мостовий перехід з вул. Набережно-Хрещатицької поблизу вул. Верхній-Нижній Вал.

1.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

1.4. Роботи виконувати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

1.5. У складі проекту забезпечити розробку та погодження з УДАІ ГУ МВС України в м. Києві схеми організації руху транспорту на період виконання робіт з демонтажу вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі.

2. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. У встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з розробки проектно-кошторисної документації до проекту Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

2.2. У встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт з демонтажу вантового мосту через гавань р. Дніпро з вул. Верхній-Нижній Вал на Рибальський півострів в Подільському районі до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали