ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 жовтня 2011 року N 1497/283

Про державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ПАТ "Укртелеком", але перебуває на його балансі

Відповідно до Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про приватизацію державного майна", Методики проведення інвентаризації об'єктів державної власності, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2005 N 1121, з метою забезпечення реалізації вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.09.2011 N 902 "Питання управління державним майном, що не увійшло до статутного капіталу ПАТ "Укртелеком", але перебуває на його балансі" (Розпорядження N 902-р) та здійснення контролю за виконанням умов договору купівлі-продажу пакета акцій ПАТ "Укртелеком" від 11.03.2011 N КПП-582 наказуємо:

1. Фонду державного майна (далі - Фонд) у тижневий строк звернутись до товариства з обмеженою відповідальністю "ЕСУ" та публічного акціонерного товариства "Укртелеком" стосовно:

надання у місячний строк акціонерним товариством до Фонду і Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - Адміністрація) переліку державного майна, що не увійшло до статутного капіталу ПАТ "Укртелеком", але перебуває на його балансі (далі - державне майно), складеного відповідно до Класифікатора державного майна, затвердженого наказом Фонду від 15.03.2006 N 461, на підставі описів інвентаризації державного майна, проведеної станом на 30.09.2011, за формою N 2б "Відомості про державне майно", затвердженою наказом Фонду від 03.02.2006 N 197;

забезпечення доступу до державного майна для проведення перевірки наявності такого майна відповідно до зазначеного в абзаці другому цього пункту наказу переліку.

2. Фонду разом з Адміністрацією у двотижневий строк після отримання зазначеного в абзаці другому пункту 1 цього наказу переліку сформувати на його підставі переліки державного майна, що буде віднесено до сфери управління відповідно Фонду та Адміністрації.

3. Делегувати регіональним відділенням Фонду та регіональним органам Адміністрації повноваження стосовно перевірки наявності державного майна згідно із зазначеними у пункті 2 цього наказу переліками.

4. Регіональним відділенням Фонду та регіональним органам Адміністрації протягом місяця з дати надходження зазначених у пункті 2 цього наказу переліків провести перевірку наявності державного майна згідно з цими переліками і подати за її результатами Фонду та Адміністрації відомості за встановленими цими органами виконавчої влади формами.

5. Фонду та Адміністрації у місячний строк після отримання зазначених у пункті 4 цього наказу відомостей підготувати для затвердження переліки державного майна, яке буде віднесено до сфери управління відповідно Фонду та Адміністрації.

6. Уповноважити Фонд надавати роз'яснення щодо складання переліку державного майна згідно з пунктом 1 цього наказу.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівників структурних підрозділів Фонду та Адміністрації згідно з відповідним розподілом функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

О. Рябченко

Голова Держспецзв'язку

Л. Нетудихата

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали