НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 червня 2011 року N 1262

Про державну реєстрацію ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "МедіаКаст", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Щекавицька, буд. 37/48, к. 1, м. Київ, 04071; генеральний директор Пісковий Микола Валерійович), про державну реєстрацію ТРО як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Внести ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, до Державного реєстру телерадіоорганізацій України.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, рахунок на сплату коштів за оформлення Свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

4. Видати ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, Свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: дистриб'ютор телерадіопрограм.

5. Зобов'язати ТОВ "МедіаКаст", м. Київ, у разі укладання нових угод, договорів (отримання нових дозволів) з правовласниками або втрати прав на розповсюдження програм (телерадіопрограм) за наявними угодами (договорами, дозволами), у десятиденний термін повідомити Національну раду письмово з обов'язковим доданням копії документа, що підтверджує вищезазначені зміни (факти) їх повноважень.

6. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали